Vest - Natural Alpaca Lungo & Ecopuno - Journal 66 (model 68)
Deze zachte basisvest wordt met dubbel gehouden draad gebreid van de Lana Grossa Natural Alpaca Lungo en Ecopuno.
- rondbreinaald 4 mm, 40 cm en 80 cm
- rondbreinaald 6 mm, 40 sm en 80 cm
Kleur | 36/38 |
Natural Alpaca Lungo 001 | 5 |
Ecopuno 046 | 4 |
U kunt zelf hieronder de kleuren én de aantallen aanpassen.




















































Pakket inhoud
- Lana Grossa Natural Alpaca Lungo
- Lana Grossa Ecopuno
- Patroon Journal 66 model 68 Natural Alpaca Lungo + Alpaca Air
De Natural Alpaca Lungo van Lana Grossa is een prachtig garen van baby alpaca en heeft een gepluisde draad. De licht gemêleerde Natural Alpaca Lungo voelt hierdoor heerlijk zacht aan.
De Ecopuno van Lana Grossa is een mooi zacht en licht garen. Het is een beetje harig wat je werk een leuk effect geeft! De Ecopuno is gemaakt van katoen, merinowol en alpacawol.
Het is perfecte wol voor mooie accessoires zoals sjaals, omslagdoeken en mutsen maar je kunt er ook prachtige dames-, baby- en kinderkleding van breien of haken.
Bekijk alle pakketten met de Ecopuno door op de afbeeldingen te klikken:
Gratis patronen behorende bij complete pakketten zijn altijd Nederlandstalig, tenzij anders aangegeven.
Deze patronen worden uitsluitend in combinatie met het volledige bijbehorende pakket gratis verstuurd.




































































