Shirt - Gomitolo Hippie - Gomitolo 15 (Model 2)

Dit leuke polo shirt wordt gebreid van de Lana Grossa Gomitolo Hippie.

Shirt - Gomitolo Hippie - Gomitolo 15 (Model 2)

Benodigdheden:
  • Breinaalden 2,5 en 3 mm
  • Korte rondbreinaald 2,5 mm

Benodigd aantal bolletjes:

Kleur 36/38 40/42 44/46 48/50 52/54
3033 3 4 4 4 5
 
Controleer hieronder de aantallen en de kleuren voor jouw eigen maat en smaak! Het pakket is inclusief het patroon. Het patroon is alleen gratis bij aanschaf van het volledige pakket.

Pakket inhoud

De Gomitolo Hippie van Lana Grossa is een prachtig zomergaren met een strepend kleurverloop met geweldige kleurencombinaties. De Lana Grossa Gomitolo Hippie is gemaakt van 66% katoen, 30% hennep en 4% linnen.

Dit garen leent zich perfect voor fijne zomerse vesten, shirts en truien en voor hippe accessoires!

Bekijk alle modellen met de Gomitolo Hippie door op de afbeeldingen te klikken:

Gomitolo hippie_1.jpg

Gratis patronen behorende bij complete pakketten zijn altijd Nederlandstalig, tenzij anders aangegeven. Deze patronen worden uitsluitend in combinatie met het volledige bijbehorende pakket gratis verstuurd.

U ontvangt een email met een link naar het patroon. Deze kunt u dan zelf downloaden. Als u kiest voor een bankoverschrijving, dan komt het patroon beschikbaar zodra de betaling bij ons verwerkt is. 

Als u graag het patroon geprint wil ontvangen, vermeld dit dan als opmerking bij uw bestelling.

Als u geen mail van ons ontvangt, controleer dan uw spamfilter. Heeft u echt niets ontvangen, neem dan contact met ons op.