Dit stijlvolle vest wordt aan één stuk in het rond gehaakt (top-down). Het wordt gehaakt van een dubbele draad Holst Supersoft. Wij kozen voor twee kleuren die heel dicht bij elkaar liggen (Holly en Clover Leaf) maar je kunt uiteraard je eigen kleuren kiezen.
Het patroon is hier los te bestellen maar je kunt het ook als compleet pakket met garen bestellen. Het patroon zit er dan gratis bij.
U ontvangt een email met een link naar het patroon. Deze kunt u dan zelf downloaden. Als u kiest voor een bankoverschrijving, dan komt het patroon beschikbaar zodra de betaling bij ons verwerkt is.
Als u graag het patroon geprint wil ontvangen, vermeld dit dan als opmerking bij uw bestelling.
Als u geen mail van ons ontvangt, controleer dan uw spamfilter. Heeft u echt niets ontvangen, neem dan contact met ons op.