Onze webwinkel maakt gebruik van cookies om je een betere en snellere gebruikerservaring te bieden en we raden je aan om het gebruik ervan te accepteren.
Deze geweldige sjaal is zo leuk om te breien en draagt mooi licht!
De kleurblokjes aan de onderzijde ontstaan door afgehaalde steken van de vorige naald. Je hoeft dus niet met meerdere kleuren in één toer te werken maar past de 'mozaïek'techniek toe. Deze driehoeksjaal brei je van 2 strengen Meilenweit Handdyed en 2 bollen Meilenweit Uni 50 van Lana Grossa.
Wol | Kleur | Aantal |
Meilenweit Handdyed | 302 | 2 |
Meilenweit Uni 50 | 1371 | 2 |
Gratis patronen behorende bij complete pakketten zijn altijd Nederlandstalig, tenzij anders aangegeven.
Dit patroon wordt uitsluitend in combinatie met het volledige bijbehorende pakket gratis verstuurd.
Met de Meilenweit 100 Merino Handdyed van Lana Grossa heb je een ruime keus in kleuren. Maak hiermee je eigen unieke sokken, trui, of knuffels. Het garen is slijtvast en makkelijk in de wasmachine te wassen. Een streng van 100 gr. is ruim voldoende voor een paar sokken tot en met maat 45.
Dit garen is op de streng met de hand geverfd. Daardoor is elke streng verschillend. Als je een project maakt waarbij je meerdere strengen nodig hebt, kun je ze het best door elkaar gebruiken om verschillen in het kleurpatroon te vermijden.
Met Lana Grossa Meilenweit Uni heb je een ruime keus in effen kleuren sokkenwol. Maak met verschillende kleurtjes en je eigen unieke sokken, trui, of knuffels die slijtvast en makkelijk in de wasmachine te wassen zijn.
Een bolletje van 50gr is voldoende voor een sok tot en met maat 45.