Schaal - Feltro - Home 75 (model 20)
Deze mooie schaal wordt gebreid van de Feltro van Lana Grossa. Na het breien wordt de schaal in de wasmachine vervilt.

Benodigdheden:
- Rondbreinaald 8mm, 80cm, 60cm en 40cm lang.
- Breinaalden zonder knop 8mm
Benodigd aantal bolletjes:
| Kleur | Omvang 86cm |
| 106 | 4 |
U kunt zelf de kleuren en de aantallen hieronder aanpassen. Het pakket is inclusief het patroon. Het patroon is alleen gratis bij aanschaf van het volledige pakket.
Pakket inhoud
Breien, wassen, vilten. Met Lana Grossa Feltro maak je de leukste gevilte tassen, sloffen, telefoonhoesjes en wat je maar wilt. De modellen van de Feltro worden eerst gebreid of gehaakt en vervolgens in de wasmachine op 40 graden vervilt.
Bekijk alle pakketten met de Feltro door op de afbeeldingen te klikken:
Gratis patronen behorende bij complete pakketten zijn altijd Nederlandstalig, tenzij anders aangegeven. Deze patronen worden uitsluitend in combinatie met het volledige bijbehorende pakket gratis verstuurd.
U ontvangt een email met een link naar het patroon. Deze kunt u dan zelf downloaden. Als u kiest voor een bankoverschrijving, dan komt het patroon beschikbaar zodra de betaling bij ons verwerkt is.
Als u graag het patroon geprint wil ontvangen, vermeld dit dan als opmerking bij uw bestelling.
Als u geen mail van ons ontvangt, controleer dan uw spamfilter. Heeft u echt niets ontvangen, neem dan contact met ons op.
001 Rohweiß
003 Grau meliert
004 Dunkelgrau meliert
005 Nachtblau
006 Schwarz
007 Rot
011 Grasgrün
015 Bordeaux
023 Braun
024 Beige
025 Anthrazit
026 Royal
031 Petrolgrün
032 Türkis
038 Pink
042 Türkisblau
062 Zyklam
070 Puderrosa
073 Rauchblau
098 Lindgrün
106 Orientrot
109 Hellblau
112 Rapsgelb
114 frisches Gelbgrün
