Plaid - Brigitte No. 2 - Home 73 (model 35)

Dit heerlijk zachte plaid wordt gebreid van de Lana Grossa Brigitte No.2, een alpacamix, in een mooi ajourpatroon. 
Niet alleen is dit plaid mooi op zichzelf, ook past hij goed bij het kussen (model 34) uit de Home 73. 

Benodigdheden:
  • rondbreinaald 5 mm 120 cm
Benodigde aantallen
Kleur Aantal bollen
017 14


U kunt zelf hieronder de kleuren én de aantallen aanpassen. 

Het patroon is alleen gratis bij aanschaf van het volledige pakket.

Pakket inhoud

Gratis patronen behorende bij complete pakketten zijn altijd Nederlandstalig, tenzij anders aangegeven.

Dit patroon worden uitsluitend in combinatie met het volledige bijbehorende pakket gratis verstuurd.

De Brigitte No. 2 bestaat uit 47% Alpaca wol, 45% katoen en 8% scheerwol. Door deze mix is het garen lekker zacht en luchtig. 

Dit garen zal vrijwel niet kriebelen, en is ideaal voor uw winterse projecten!

Bekijk alle pakketten met de Brigitte No. 2 door op de afbeeldingen te klikken:

  


Lana Grossa Brigitte No. 2

Technische Specificaties

  • Looplengte: ca. 140 m.

  • Gewicht: 50 gr.

  • Naalddikte: 6 - 6,5 mm

  • Wasvoorschrift: handwas

  • Stekenverhouding: 16 st. x 21 nld. = 10 x 10 cm

  • Aantal bollen voor een trui in maat 40: ca. 8 bollen

  • Samenstelling: 47% alpaca, 45% katoen, 8% scheerwol

Uiterlijk en Structuur

Lana Grossa Brigitte No. 2 heeft een luchtige, moderne netstructuur waarin zachte alpaca-vezels als het ware “ingeblazen” zijn in een katoenen basis. Hierdoor ontstaat een volumineus maar licht garen met een zachte, bijna fleece-achtige uitstraling. Het effect in het breiwerk is vol, wollig en toch elegant met een subtiele pluizigheid.

Verwerking

Brigitte No. 2 breit snel door de dikkere draad en geeft een gelijkmatig, licht elastisch stekenbeeld. Door de netconstructie voelt het garen verrassend licht aan tijdens het werken. Eenvoudige steken en gladde structuren komen het mooist uit, omdat het garen zelf al veel textuur en volume geeft.

Geschiktheid

Dit garen is uitstekend geschikt voor:

  • Truien en vesten

  • Zachte sjaals en omslagdoeken

  • Lichte winter- en herfstprojecten

  • Modieuze oversized knitwear

  • Comfortabele, warme accessoires

Kleuren

Brigitte No. 2 is verkrijgbaar in een breed palet van natuurlijke tinten, zachte pastels en diepe modekleuren. Door de luchtige structuur krijgen de kleuren extra diepte en een zacht gemêleerd effect in het eindresultaat.