Wanten - Winter softness - Lookbook 19 (model 6)

Deze wanten worden gebreid van de Lana Grossa Winter Softness.

Vest - Gigante - Lookbook 19 (model 10)

Benodigdheden:
  • Breinaalden zonder knop 5 en 6 mm

Benodigd aantal bolletjes:

Kleur een maat
008 2
 
Controleer hieronder de aantallen en de kleuren voor jouw eigen maat en smaak! Het pakket is inclusief het patroon. Het patroon is alleen gratis bij aanschaf van het volledige pakket.

Pakket inhoud

Gratis patronen behorende bij complete pakketten zijn altijd Nederlandstalig, tenzij anders aangegeven. Deze patronen worden uitsluitend in combinatie met het volledige bijbehorende pakket gratis verstuurd.

U ontvangt een email met een link naar het patroon. Deze kunt u dan zelf downloaden. Als u kiest voor een bankoverschrijving, dan komt het patroon beschikbaar zodra de betaling bij ons verwerkt is. 

Als u graag het patroon geprint wil ontvangen, vermeld dit dan als opmerking bij uw bestelling.

Als u geen mail van ons ontvangt, controleer dan uw spamfilter. Heeft u echt niets ontvangen, neem dan contact met ons op. 

De Winter Softness is een heerlijk zacht wintergaren van Lana Grossa. De draad bestaat uit een buisje van bio katoen dat is gevuld met extrafijne Merinowol. De Winter Softness is perfect voor een dikke trui of voor fijne winterse accessoires.

Bekijk alle modellen van de Winter Softness door op de afbeeldingen te klikken:

Alle modellen winter Softness Alle modellen van de Winter Softness Alle modellen van de Winter Softness