Henry de Hommel - Durable Velvet - Dol-op-Wol Design

Deze lieve hommels zijn niet alleen super schattig, maar ook super zacht. Henry de Hommel wordt gehaakt van Durable Velvet, een mooi chenille garen waardoor Henry knuffelzacht wordt. Henry is ongeveer 24 cm lang.

Na het haken van één hommel heb je nog genoeg garen over voor nog 2 geel-zwarte hommels en 1 zwart-gele hommel. Let op: Wilt u er meerdere hommels haken, bestel dan ook extra oogjes erbij!

Henry de Hommel Durable Velvet

Benodigdheden:
  • haaknaald 5 mm
  • grote stopnaald

Benodigd aantal bolletjes: 

Kleur 24 cm
411 1
325 1
310 1

U kunt zelf de kleuren en de aantallen hieronder aanpassen. Het pakket is inclusief het patroon. Het patroon is alleen gratis bij aanschaf van het volledige pakket.

Pakket inhoud

Durable Velvet is superzachtt door de hoge vezeldichtheid en heeft een mooie luxe uitstraling. Het is ook superleuk om knuffeltjes mee te haken! Het is een Chenille garen dat er fluweelachtig uit ziet en aanvoelt.

Bekijk alle pakketten met de Velvet door op de afbeeldingen te klikken:

Velvet%202.jpgVelvet%203.jpgVelvet%201.jpg


Durable Velvet

Technische Specificaties

  • Looplengte: 180 m.

  • Gewicht: 100 gr.

  • Naalddikte: 3 - 5 mm

  • Wasvoorschrift: 40 graden fijnwas

  • Stekenverhouding: 10st. x 15nld. = 10 x 10 cm 

  • Aantal bollen voor een trui in maat 40: 5 bollen

  • Samenstelling: 100% polyester

Uiterlijk en Structuur

Durable Velvet heeft een luxe, fluweelzachte uitstraling met een duidelijke velvet-structuur. Dit chenille garen voelt dik en zacht aan en geeft projecten een rijke, volle look. Door de “fluwelen” afwerking krijgt elk werkstuk een warme en comfortabele uitstraling met een duidelijk “velvet” effect.

Verwerking

Velvet breit en haakt soepel maar vraagt enige gewenning doordat steken minder goed zichtbaar zijn in de zachte structuur. Het garen werkt het best met eenvoudige patronen en geeft snel een vol en gelijkmatig resultaat. Het eindproduct voelt zacht, warm en luxe aan.

Geschiktheid

Dit garen is uitstekend geschikt voor:

  • Knuffels en amigurumi

  • Baby- en kinderaccessoires

  • Plaids en zachte dekens

  • Kussens en woondecoratie

  • Zachte mode- en interieurprojecten

Kleuren

Durable Velvet is verkrijgbaar in rijke, diepe kleuren en zachte pasteltinten. Hierdoor is het garen geschikt voor zowel speelse kinderprojecten als luxe woonaccessoires.

 

Deze veiligheidsoogje voor knuffels en poppen zijn veilig voor kinderen. Plaats de oogjes vóórdat je je knuffel of pop vult en dichtnaait.

** LET OP: deze oogjes worden per stuk verkocht, niet per paar **

Gratis patronen behorende bij complete pakketten zijn altijd Nederlandstalig, tenzij anders aangegeven.

Dit patroon wordt uitsluitend in combinatie met het volledige bijbehorende pakket gratis verstuurd.

Een zak bevat 50 gram vulling voor knuffels en kussentjes. De vulling is gemaakt van 100% gerecycled polyester, gemaakt van gerecyclede plastic flessen. Het is wasbaar tot 60°C. Een zak vulling is ongeveer 14x14x17cm.

Misschien vind je dit ook leuk