Trui - Tynn Peer Gynt - Sandnes Garn - Tarjei Sweater

De Tarjei Sweater van Sandnes Garn wordt van boven naar beneden aan één stuk gebreid met een dubbele draad van de Tynn Peer Gynt van Sandnes Garn. Het schouderdeel wordt gevormd door middel van verkorte toeren. Het voorpand wordt gebreid vanuit opgenomen steken van de schouderopzet waarbij na de armsgaten het lijfdeel verder in het rond wordt gebreid.

Trui - Tynn Peer Gynt - Sandnes Garn - Tarjei Sweater

Benodigdheden:
  • Rondbreinaalden 3, 3,5 en 4 mm
  • Korte rondbreinaalden 3,5 en 4 mm
Benodigde aantallen:
Aantallen XS S M L XL 2Xl-3XL 4XL-5XL
8082 6 7 8 9 10 10 11
9572 6 7 8 9 10 10 11

Controleer hieronder de aantallen en de kleuren voor uw eigen maat en smaak!

* Let op: Het patroon is Engelstalig en kan niet per mail worden verstuurd*

Pakket inhoud

Tynn Peer Gynt van Sandnes is een dunnere variant van de Peer Gynt. Gemaakt van 100% Noorse wol. De Tynn Peer Gynt is duurzaam, pluisvrij en behoudt het zijn vorm na het wassen. Het garen heeft dezelfde samenstelling als de Peer Gynt maar is getwijnd met 3 draden in plaats van 4.

De Tarjei Sweater van Sandnes Garn wordt van boven naar beneden aan één stuk gebreid van de Tynn Peer Gynt van Sandnes Garn. Het schouderdeel wordt gevormd door middel van verkorte toeren. Het voorpand wordt gebreid vanuit opgenomen steken van de schouderopzet waarbij na de armsgaten het lijfdeel verder in het rond wordt gebreid.

  • Dit patroon is geschikt voor een garen met een stekenverhouding van 21st = 10 cm.
  • Het patroon is beschikbaar voor de maten XS t/m 5XL

* Let op: Het patroon is Engelstalig en kan niet per mail worden verstuurd*