Vest - Sunday & Silkhair - PetiteKnit - Maggie Cardigan

De Maggie Cardigan van PetiteKnit wordt van boven naar beneden gebreid van de Sandnes Sunday en een mohair garen zoals de Silkhair van Lana Grossa. Eerst wordt het achterpand gebreid met meerderingen. Daarna worden de schouders vastgebreid aan het achterpand. Vervolgens wordt de rest van het vest aan één stuk heen- en weer gebreid.

Vest - Sunday & Silkhair - PetiteKnit - Maggie Cardigan

Benodigdheden:
  • Rondbreinaalden 3,5 mm, 60, 80 en/of 100 cm
  • Rondbreinaalden 3 mm, 60, 80 en/of 100 cm
  • Breinaalden zonder knop 3 en 3,5 mm 
Benodigde aantallen:
Kleur XXS XS S M L XL XXL 3XL 4XL 5XL
 Sunday 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6
 Silkhair 4 4 5 5 5 6 6 6 7 7
Controleer hieronder de aantallen en de kleuren voor jouw eigen maat en smaak! Het pakket is inclusief het Engelstalige patroon. 
* Let op: Het patroon is Engelstalig en kan niet per mail worden verstuurd

Pakket inhoud

Patroon van PetiteKnit.

De Maggie Cardigan van PetiteKnit wordt van boven naar beneden gebreid in tricotsteek. Eerst wordt het achterpand gebreid met meerderingen. Daarna worden de schouders vastgebreid aan het achterpand. Vervolgens wordt de rest van het vest aan één stuk gebreid. 

 

* Let op: Het patroon is Engelstalig en kan niet per mail worden verstuurd*

De Sandnes Sunday is gemaakt van 100% Merinowol en is klassiek getwijnd. De Sunday van Sandnes Garn geeft een vormvast resultaat met een bijzonder zachte en gladde textuur. 

 

Bovendien is de Sandnes Sunday perfect te combineren met een mohair garen. 

 

Bekijk alle pakketten met de Sandnes Sunday door op de afbeelding te klikken:

Alle modellen Sunday

Lana Grossa Silkhair is gemaakt van 70% mohair en 30% zijde. Dat moet wel heerlijk aanvoelen en er prachtig uitzien. Lana Grossa Silkhair is een mooi garen voor luchtige truitjes of zachte lacesjaals.

Bekijk alle pakketten met de Silkhair door op de afbeeldingen te klikken:

link pakketten silkhairsilkhairmodel 15 klein.jpg