Vest - Silkhair - PetiteKnit - Ivy Cardigan

Het garen in dit pakket is niet het oorspronkelijke garen dat door PetiteKnit gebruikt wordt, maar de aanbevolen garenkeuze van Dol op Wol.

De Ivy Cardigan van PetiteKnit wordt van boven naar beneden in heen en teruggaande naalden aan één stuk gebreid. In het eerste deel worden de schouders gevormd met meerderingen. In het volgende deel worden er alleen meerderingen gedaan in de mouwen. In het laatste deel wordt er gewerkt met klassieke raglan meerderingen. Aan het eind worden er steken opgenomen voor de biezen en hals. Voor dit model raden wij de de Silkhair van Lana Grossa aan, dit garen heeft dezelfde uitstraling als het origineel. Het model wordt met een dubbele draad gebreid.

Vest - Silkhair - PetiteKnit - Ivy Cardigan

Benodigdheden:
  • rondbreinaald 3.5 mm, 40 en 80/100 cm
  • sokkennaalden 3.5 mm (indien er geen magic loop techniek wordt gebruikt)
Benodigde aantallen:
Kleur XXS XS S M L XL XXL 3XL 4XL 5XL

8

8 9 10 10 11 11 12 12 13

Pakket inhoud

Patroon van PetiteKnit. 

De Ivy Cardigan van PetiteKnit wordt van boven naar beneden in heen en teruggaande naalden aan één stuk gebreid. In het eerste deel worden de schouders gevormd met meerderingen. In het volgende deel worden er alleen meerderingen gedaan in de mouwen. In het laatste deel wordt er gewerkt met klassieke raglan meerderingen. Aan het eind worden er steken opgenomen voor de biezen en hals. 

* Let op: Het patroon is Engelstalig en kan niet per mail worden verstuurd*

Lana Grossa Silkhair is gemaakt van 70% mohair en 30% zijde. Dat moet wel heerlijk aanvoelen en er prachtig uitzien. Lana Grossa Silkhair is een mooi garen voor luchtige truitjes of zachte lacesjaals.

Bekijk alle pakketten met de Silkhair door op de afbeeldingen te klikken:

link pakketten silkhairsilkhairmodel 15 klein.jpg