Trui - Alafosslopi - Lopidesign - Logn

Deze trui staat in het patroon beschreven in zowel 2 verschillende kleurencombinaties, een roze en een groene, als 2 verschillende lengtes, een korte (roze) en een lange versie (groen). Deze trui wordt in het rond gebreid van Istex Alafosslopi en is ontworpen door Védís Jónsdóttir voor lopidesign.is.

Trui - Alafosslopi - Lopidesign - Logn

Benodigdheden:
  • rondbreinaald 6 mm 40 en 80 cm lang.
  • rondbreinaald 5 mm 80 cm lang
  • rondbreinaald 4,5 mm 40 cm lang of knoploze naalden 4.5
  • knoploze naalden 5 mm en 6 mm.

Let op: deze trui heeft een lange en een korte versie, voor de langere versie heb je een extra bol nodig.

Benodigd aantal bolletjes voor de roze versie:

Kleur S M L XL XXL
1239 6 6 7 7 8

Benodigd aantal bolletjes voor de groene versie:

Kleur S M L XL XXL
9965 7 7 8 8 9
Controleer hieronder de aantallen en de kleuren voor uw eigen maat en smaak. Het pakket is inclusief het Engelstalige patroon.

Pakket inhoud

Deze trui staat in het patroon beschreven in zowel 2 verschillende kleurencombinaties, een roze en een groene, als 2 verschillende lengtes, een korte en een lange versie. Deze trui wordt in het rond gebreid van Istex Alafosslopi en is ontworpen door Védís Jónsdóttir voor lopidesign.is.

Let op, dit patroon is Engelstalig.

U ontvangt een email met een link naar het patroon. Deze kunt u dan zelf downloaden. Als u kiest voor een bankoverschrijving, dan komt het patroon beschikbaar zodra de betaling bij ons verwerkt is. 

Als u graag het patroon geprint wil ontvangen, vermeld dit dan als opmerking bij uw bestelling.

Als u geen mail van ons ontvangt, controleer dan uw spamfilter. Heeft u echt niets ontvangen, neem dan contact met ons op. 

De Alafosslopi is de dikkere variant van de Lettlopi. Doordat de IJslandse schapen in een koud klimaat leven, heeft hun wol unieke eigenschappen. De wol is lichter maar ook wat stugger dan de meeste andere wolsoorten, ademt goed en is waterafstotend. Dit maakt IJslandse wol zeer geschikt voor warme vesten met ingebreide patronen en warme wollen jassen.

Bekijk alle modellen met de Istex Alafosslopi door op de afbeeldingen te klikken:

Trui - Alafoss Lopi - Lopi Book 32 (model 18)Trui Hvammur - Alafoss Lopi - Lopi Book 37 (model 4)Vest - Alafoss Lopi - Lopi Book 32 (model 9)