Onze webwinkel maakt gebruik van cookies om je een betere en snellere gebruikerservaring te bieden en we raden je aan om het gebruik ervan te accepteren.
De patronenboeken van Lana Grossa staan vol met leuke patronen voor de beginnende breier tot uitdagende patronen.
In de Lana Grossa Linea Pura 16 vind je trendy lente,- en zomertruien en tops en meer, van 100% milieuvriendelijk geproduceerde garens. Bekijk alle modellen hier.
In Lana Grossa Lookbook nummer 14 vind je 30 breipatronen voor het voorjaar. Van topjes tot vestjes en sjaals. Bekijk alle modellen van dit leuke magazine!
In de Lana Grossa Infanti nummer 19 vind je 61 breipatronen voor baby's en peuters. Van truitjes tot knuffels en van mutsjes tot dekentjes. Je vind er zelfs een gehaakt babybedje in dit leuke magazine! Bekijk alle modellen van dit leuke magazine!
In het magazine Men 9 van Lana Grossa vind je allerlei winterse modellen voor heren. Van cool tot klassiek, voor iedereen zit er wel wat moois bij. Bekijk alle modellen hier.
Het patronenmagazine Home 75 van Lana Grossa staat boordevol met leuke projecten voor in huis. Kussens, dekens, manden, alles om je huis gezellig en knus maken. Bekijk alle modellen alvast hier
Het magazine About Berlin 11 is een samenwerking tussen Lana Grossa en het designer merk Lala Berlin. In dit boek staan truien, vesten, sjaals en nog veel meer moois voor in de winter. Bekijk alle modellen hier.
In het patronenmagazine Accessoires 22 van Lana Grossa vind je een reeks mooie en warme modellen. In dit boek staan mutsen, sjaals, poncho's en meer voor in de winter. Bekijk alle modellen hier.
In het patronenmagazine Lana Grossa Gomitolo 10 vind je mooie patronen voor zowel truien , vesten als fijne winterse accessoires van diverse garens uit de Gomitolo serie van Lana Grossa. Bekijk alle modellen hier.
In het patronenmagazine Journal 64 van Lana Grossa vind je een reeks mooie en warme modellen. In dit boek staan truien, vesten en sjaals voor in de winter. Bekijk alle modellen hier.
In de Lana Grossa Rosa P. Mapala booklet vind je 15 stijlvolle modellen. Het boekje staat vol truien, vesten en shirts, die allemaal naadloos en top-down worden gebreid.Bekijk alle modellen hier.
In het patronenmagazine Nordic Knits van Lana Grossa vind je een reeks mooie en verfijnde breipatronen in Scandinavische stijl. De modellen zijn veelal top-down en gemakkelijk te breien. Bekijk alle modellen hier.
In dit patronenmagazine van Lana Grossa, de Classici 23, vindt u 41 mooie modellen voor de herfst en winter. In dit boek staan modellen geïnspireerd op Wenen, waar traditie en moderniteit moeiteloos gecombineerd worden. Deze designs zijn te dragen op een stedentrip, maar ook voor een dag op het werk. In het tweede deel van het magazine wordt u meegenomen...
Dit patronenmagazine staat boordevol mooie draagbare breipatronen in een brede range van maten. Van XS (32/34) tot en met XXL (52/54). Bovendien zijn de alle items afgebeeld terwijl ze gedragen worden door een model met maat XS en een model met maat XL. Bekijk alle modellen hier.
In Lana Grossa Tücher & Co no. 06 vindt u 23 mooie modellen voor gebreide, gehaakte en tunisch gehaakte sjaals en omslagdoeken. Bekijk alle modellen hier
In het Lana Grossa Infanti Edition no 3 magazine vind je 35 superschattige babypatroontjes voor de allerkleinsten. Bekijk alle modellen alvast hier.
In het Lana Grossa Classici 22 patronenmagazine vind je 36 tijdloze modellen voor de lente en zomer. Het patronenboek bevat een grote verscheidenheid aan modieuze truien en vesten. Bekijk alle modellen hier.
In het patronenmagazine Lana Grossa Gomitolo 9 vind je mooie modellen voor zomerse accessoires van diverse gomitolo garens. Bekijk alle modellen hier.
In de Lana Grossa Journal 63 vind je maar liefst 48 van de allermooiste lente en zomermodellen voor 2022. In het magazine staat voor ieder wat wils! Bekijk alle modellen hier.
In het Lana Grossa Kids patronenmagazine nummer 12 vind je 52 super leuke patronen voor alle kids. Van truien tot broeken, van sokken tot knuffels. Bekijk alle modellen hier.
In de Lana Grossa Rosa P. Ecopuno vind je 10 stijlvolle modellen gebreid van de Ecopuno. Van losse truitjes tot wintermutsen, voor ieder wat wils! Bekijk alle modellen hier.
Maar liefst 87 patronen voor baby's en peuters vind je in het Filati Infanti Best Of magazine! Gemaakt van zachte basisgarens zoals de Cool Wool Baby, Cool Wool Big, Elastico en Linarte van Lana Grossa.